Strona internetowa szkoły pływania UKS Foxball

Zrealizowano dla: UKS Foxball Data realizacji: 2011 Kategoria:

W ramach zlecenia przygotowaliśmy pełną wersję strony internetowej dla Szkoły i Sekcji Pływackiej UKS Foxball w Rzeszowie. Jesteśmy autorami zarówno projektu graficznego, całej jej architektury (układu) jak i samego kodowania.

foxball

Strona wykonana przez webstroke.pl zastąpiła starą wersję, stworzoną amatorsko na darmowym serwerze. Naszymi celami były:

 • opracowanie atrakcyjnej szaty graficznej
 • zaprojektowanie miejsca dla wszystkich informacji, które zleceniodawcy chcieli umieścić
 • wymyślenie sposobu promocji i autopromocji strony w internecie

Postawiliśmy na wyeksponowanie zdjęć z treningów i zawodów pływackich. Zintegrowaliśmy stronę z serwisami społecznościowymi.

Mnóstwo przydatnych informacji

aktual

Na uksfoxball.pl znajdziemy cenniki, harmonogramy zajęć, regulamin, dokumenty do pobrania, kalendarz imprez i wiele innych działów. To wszystko jest ogromnym ułatwieniem właścicieli szkoły w prowadzeniu jej działalności. Ułatwia choćby kontakty z rodzicami podopiecznych. Dział z artykułami pozwala informować o najważniejszych wydarzeniach czy odwołanych lub przełożonych zajęciach.

Fotogalerie zdjęć na uksfoxball.pl

Bardzo istotną częścią witryny było przygotowanie modułu fotogalerii. Zleceniodawcy chcieli zamieszczać ich dużo i często (zdjęcia z zawodów sportowych, treningów, itp.). Opracowaliśmy dla nich łatwy w obsłudze formularz do zamieszczania zdjęć w fotogaleriach na stronie. Jednocześnie ich przeglądanie umożliwia efektowny pokaz slajdów.

slider

Witrynę uksfoxball.pl napędza CMS Drupal

Strona uksfoxball.pl została przygotowana w oparciu o darmowy system zarządzania treścią CMS Drupal. Jego zastosowanie szczególnie polecamy klientom, którzy myślą nie tylko o prostej wizytówce internetowej swojej firmy, ale i nie wykluczają w przyszłości rozbudowy strony o dodatkowe funkcjonalności. Dzięki wykorzystaniu CMS Drupal taka rozbudowa jest bardzo prosta, a zająć może się nią każdy specjalista znający ten system.

Cześć! Nazywam się Mateusz Mazur.

Jestem projektantem stron internetowych, programistą, szkoleniowcem.
Już od ponad 10 lat współpracuję z firmami, które potrzebują specjalisty w sprawach internetu.
Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

Opinie Klientów

 • annagruchala.com

  Z perspektywy osoby doświadczonej w komunikacji online, ale stawiającej pierwsze kroki ze swoją własną stroną www - Mateusz okazał się najlepszym z możliwych wyborów do realizacji takiego projektu. Nie tylko profesjonalny i terminowy, ale także niezwykle wspierający. Przez cały czas trwania prac miałam w Mateuszu partnera i merytorycznego doradcę, który świetnie "czuje" perspektywę klienta.

  Anna Gruchała-Woźnicka
  https://annagruchala.com/

 • sense-monitoring.com

  Sense Monitoring zleciło webstroke.pl pocięcie projektu graficznego naszej nowej strony do HTML, CSS i JS. Zlecenie dotyczyło wersji mobilnej oraz webowej. Okazało się, że mamy do czynienia z profesjonalnym studiem web, które świetnie odgaduje potrzeby Klienta i podpowiada najlepsze efekty. Nasza współpraca, choć zdalna, przebiegała wzorcowo - strona wystartowała w zakładanym terminie i nie przekroczyliśmy naszego budżetu. Możemy z całą szczerością polecić firmę Pana Mateusza Mazura do niestandardowych realizacji.

  Artiom Komardin CSO
  https://www.sense-monitoring.com

 • czystaforma.com.pl

  Zdecydowanie polecamy usługi Pana Mateusza. Od pierwszego maila mieliśmy bardzo dobry, profesjonalny kontakt. Podczas działań programistycznych na naszej stronie internetowej Pan Mateusz informował nas na bieżąco na jakim etapie są prace i szczegółowo opisywał każdy z naprawionych błędów na stronie. Finalny efekt optymalizacji strony przerósł nasze oczekiwania. Krótko mówiąc: współpraca na medal, dziękujemy!

  Martyna i Piotrek, czystaforma.com.pl
  https://czystaforma.com.pl/

 • Prime Home

  Zleciliśmy Panu Mateuszowi przyspieszenie działania naszej strony. Zadanie zostało wykonane w 100% z zachowaniem wszystkich terminów, zaleceń oraz budżetu. Dodatkowo przed i w trakcie prac nasza komunikacja przebiegała wzorowo co pomogło w realizacji projektu. Zdecydowanie polecam!

  Michał z Prime-Home.pl
  https://prime-home.pl

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  https://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  https://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Napisz czego potrzebujesz