Strona internetowa szkoły pływania UKS Foxball

Zrealizowano dla: UKS Foxball Data realizacji: 2011 Kategoria:

W ramach zlecenia przygotowaliśmy pełną wersję strony internetowej dla Szkoły i Sekcji Pływackiej UKS Foxball w Rzeszowie. Jesteśmy autorami zarówno projektu graficznego, całej jej architektury (układu) jak i samego kodowania.

foxball

Strona wykonana przez webstroke.pl zastąpiła starą wersję, stworzoną amatorsko na darmowym serwerze. Naszymi celami były:

 • opracowanie atrakcyjnej szaty graficznej
 • zaprojektowanie miejsca dla wszystkich informacji, które zleceniodawcy chcieli umieścić
 • wymyślenie sposobu promocji i autopromocji strony w internecie

Postawiliśmy na wyeksponowanie zdjęć z treningów i zawodów pływackich. Zintegrowaliśmy stronę z serwisami społecznościowymi.

Mnóstwo przydatnych informacji

aktual

Na uksfoxball.pl znajdziemy cenniki, harmonogramy zajęć, regulamin, dokumenty do pobrania, kalendarz imprez i wiele innych działów. To wszystko jest ogromnym ułatwieniem właścicieli szkoły w prowadzeniu jej działalności. Ułatwia choćby kontakty z rodzicami podopiecznych. Dział z artykułami pozwala informować o najważniejszych wydarzeniach czy odwołanych lub przełożonych zajęciach.

Fotogalerie zdjęć na uksfoxball.pl

Bardzo istotną częścią witryny było przygotowanie modułu fotogalerii. Zleceniodawcy chcieli zamieszczać ich dużo i często (zdjęcia z zawodów sportowych, treningów, itp.). Opracowaliśmy dla nich łatwy w obsłudze formularz do zamieszczania zdjęć w fotogaleriach na stronie. Jednocześnie ich przeglądanie umożliwia efektowny pokaz slajdów.

slider

Witrynę uksfoxball.pl napędza CMS Drupal

Strona uksfoxball.pl została przygotowana w oparciu o darmowy system zarządzania treścią CMS Drupal. Jego zastosowanie szczególnie polecamy klientom, którzy myślą nie tylko o prostej wizytówce internetowej swojej firmy, ale i nie wykluczają w przyszłości rozbudowy strony o dodatkowe funkcjonalności. Dzięki wykorzystaniu CMS Drupal taka rozbudowa jest bardzo prosta, a zająć może się nią każdy specjalista znający ten system.

Cześć! Nazywam się Mateusz Mazur.

Jestem projektantem stron internetowych, programistą, szkoleniowcem.
Już od ponad 10 lat współpracuję z firmami, które potrzebują specjalisty w sprawach internetu.
Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

Opinie Klientów

 • sense-monitoring.com

  Sense Monitoring zleciło webstroke.pl pocięcie projektu graficznego naszej nowej strony do HTML, CSS i JS. Zlecenie dotyczyło wersji mobilnej oraz webowej. Okazało się, że mamy do czynienia z profesjonalnym studiem web, które świetnie odgaduje potrzeby Klienta i podpowiada najlepsze efekty. Nasza współpraca, choć zdalna, przebiegała wzorcowo - strona wystartowała w zakładanym terminie i nie przekroczyliśmy naszego budżetu. Możemy z całą szczerością polecić firmę Pana Mateusza Mazura do niestandardowych realizacji.

  Artiom Komardin CSO
  https://www.sense-monitoring.com

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  https://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  https://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Napisz czego potrzebujesz