Sklep internetowy na Wordpress udilandia-pl

Sklep internetowy na WordPress udilandia.pl

Udialandia.pl startowała na jednym z portali aukcyjnych w Polsce. Panie, które wymyśliły tę markę i profil działalności, zleciły mi zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej. Powstał sklep internetowy na WordPress i WooCommerce.

Zlecenie było kompleksowe i obejmowało:

 • projekt logotypu
 • projekt graficzny strony internetowej
 • zakodowanie i uruchomienie strony internetowej
 • przeszkolenie w zakresie obsługi strony internetowej, SEO, obsługi mediów społecznościowych
 • wsparcie w przypadku konieczności poprawek, udoskonaleń strony, itp.

 

Projekt graficzny sklepu internetowego

Po zaakceptowaniu projektu logotypu stworzyłem projekt graficzny witryny – strony głównej oraz kilku kluczowych podstron. Dzięki temu łatwo było wprowadzić wszystkie poprawki i zaakceptowaną wersję zacząć kodować do postaci strony internetowej.

Jeśli posiadasz projekt graficzny i szukasz kogoś, kto potnie go do HTML i CSS, czyli do gotowej strony, skontaktuj się ze mną – chętnie pomogę!

projekt graficzny sklepu internetowego udilandia.pl

 

Sklep internetowy na WordPress i WooCommerce

Jako CMS, który będzie miał obsługiwać stronę, wybraliśmy WordPress – niezwykle ostatnio popularny system obsługi treści stron internetowych. Przeważyło tutaj kilka czynników, m.in.:

 • duża liczba rozszerzeń do WordPressa pozwalająca w przyszłości rozbudowywać stronę
 • duża liczba programistów WordPressa
 • bajecznie prosta obsługa strony za pomocą panelu administracyjnego WordPress

Do zbudowania sklepu internetowego na WordPress użyliśmy wtyczki WooCommerce. To rozszerzenie w zupełności wystarczyło do obsługi sklepu tej wielkości. Konieczne też było kupienie kilku dodatkowych wtyczek, dzięki którym konfiguracja sklepu jest w 100% dostosowana do wymogów Właścicielek.

płatności internetowe woocommerce

 

Responsywny sklep internetowy na WordPress

Oczywiście witryna została od razu dostosowana do poprawnego wyświetlania się na wszystkich urządzeniach mobilnych. W przypadku stron ecommercowych jest to szczególnie ważne, aby potencjalni klienci mogli dokonać zakupów zarówno na komputerach, jak i na smartfonach. Zadbaliśmy o to, aby na wszystkich tych urządzeniach było to możliwe.

 

Szkolenie z zakresu obsługi strony, SEO, social media

Właścicielki udilandia.pl zażyczyły też sobie kompleksowego szkolenia dotyczącego głównie prowadzenia strony internetowej oraz sklepu internetowego. Poza tym, zawierało ono elementy sztuki pozycjonowania treści (SEO) oraz podstawowe informacje o sposobach promocji w mediach społecznościowych.

Jeśli potrzebujesz dla siebie lub Twojej firmy takiego szkolenia, skontaktuj się ze mną!

 

sklep internetowy na wordpress udilandia.pl

Cześć! Nazywam się Mateusz Mazur.

Jestem projektantem stron internetowych, programistą, szkoleniowcem.
Już od ponad 10 lat współpracuję z firmami, które potrzebują specjalisty w sprawach internetu.
Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

Opinie Klientów

 • annagruchala.com

  Z perspektywy osoby doświadczonej w komunikacji online, ale stawiającej pierwsze kroki ze swoją własną stroną www - Mateusz okazał się najlepszym z możliwych wyborów do realizacji takiego projektu. Nie tylko profesjonalny i terminowy, ale także niezwykle wspierający. Przez cały czas trwania prac miałam w Mateuszu partnera i merytorycznego doradcę, który świetnie "czuje" perspektywę klienta.

  Anna Gruchała-Woźnicka
  https://annagruchala.com/

 • sense-monitoring.com

  Sense Monitoring zleciło webstroke.pl pocięcie projektu graficznego naszej nowej strony do HTML, CSS i JS. Zlecenie dotyczyło wersji mobilnej oraz webowej. Okazało się, że mamy do czynienia z profesjonalnym studiem web, które świetnie odgaduje potrzeby Klienta i podpowiada najlepsze efekty. Nasza współpraca, choć zdalna, przebiegała wzorcowo - strona wystartowała w zakładanym terminie i nie przekroczyliśmy naszego budżetu. Możemy z całą szczerością polecić firmę Pana Mateusza Mazura do niestandardowych realizacji.

  Artiom Komardin CSO
  https://www.sense-monitoring.com

 • czystaforma.com.pl

  Zdecydowanie polecamy usługi Pana Mateusza. Od pierwszego maila mieliśmy bardzo dobry, profesjonalny kontakt. Podczas działań programistycznych na naszej stronie internetowej Pan Mateusz informował nas na bieżąco na jakim etapie są prace i szczegółowo opisywał każdy z naprawionych błędów na stronie. Finalny efekt optymalizacji strony przerósł nasze oczekiwania. Krótko mówiąc: współpraca na medal, dziękujemy!

  Martyna i Piotrek, czystaforma.com.pl
  https://czystaforma.com.pl/

 • Prime Home

  Zleciliśmy Panu Mateuszowi przyspieszenie działania naszej strony. Zadanie zostało wykonane w 100% z zachowaniem wszystkich terminów, zaleceń oraz budżetu. Dodatkowo przed i w trakcie prac nasza komunikacja przebiegała wzorowo co pomogło w realizacji projektu. Zdecydowanie polecam!

  Michał z Prime-Home.pl
  https://prime-home.pl

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  https://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  https://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Napisz czego potrzebujesz