Wersja responsywna strony Akademia Analytics

Responsywna wersja strony internetowej Akademii Analytics

Zrealizowano dla: Akademia Analytics Data realizacji: wrzesień 2013 Kategoria:

Przygotowałem responsywną wersję strony Akademii Analytics. Jest już dostępna w wersjach na wszystkich urządzenia mobilne.

Akademiaanalytics.pl to witryna, na której można zapisać się na szkolenie z zakresu obsługi Google Analytics. Prowadzi je Maciej Lewiński, specjalista SEM i certyfikowany trener Google AdWord oraz Google Analytics. Popularność szkoleń można dostrzec choćby patrząc na liczbę fanów na profilu facebookowym serwisu – 1 czerwca 2013 r. było to ponad 1,5 tys. osób. Ich liczba rośnie w tempie lawinowym.

Zadaniem studia webstroke.pl było stworzenie wersji responsywnej www.akademiaanalytics.pl w wersji na wszystkie urządzenia mobilne dostępne na rynku. Pracowaliśmy na gotowym już layoucie oraz grafice. Musieliśmy tylko ze zwykłej, „pecetowej” wersji strony stworzyć kilka wersji mobilnych – np. dla tabletów i smartfonów.

Ponieważ wyjściowy układ strony i niektóre jej elementy wymusiły pewne kompromisy postawiliśmy na wykonanie trzech wersji responsywnych wraz z wersją oryginalną.

 • szerokość ekranu 970px (strona oryginalna)
 • szerokość ekranu 728px (tzw. rozdzielczość tabletowa)
 • szerokość ekranu 440px
 • szerokość ekranu 290px

Taki układ w stu procentach „pokrywa” urządzenia mobilne na rynku. Każde z nich poprawnie i bez zbędnych poziomych pasków przewijania wyświetli teraz responsywną stronę akademiaanalytics.pl.

akademia-responsive

Cześć! Nazywam się Mateusz Mazur.

Jestem projektantem stron internetowych, programistą, szkoleniowcem.
Już od ponad 10 lat współpracuję z firmami, które potrzebują specjalisty w sprawach internetu.
Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

Opinie Klientów

 • sense-monitoring.com

  Sense Monitoring zleciło webstroke.pl pocięcie projektu graficznego naszej nowej strony do HTML, CSS i JS. Zlecenie dotyczyło wersji mobilnej oraz webowej. Okazało się, że mamy do czynienia z profesjonalnym studiem web, które świetnie odgaduje potrzeby Klienta i podpowiada najlepsze efekty. Nasza współpraca, choć zdalna, przebiegała wzorcowo - strona wystartowała w zakładanym terminie i nie przekroczyliśmy naszego budżetu. Możemy z całą szczerością polecić firmę Pana Mateusza Mazura do niestandardowych realizacji.

  Artiom Komardin CSO
  https://www.sense-monitoring.com

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  https://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  https://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Napisz czego potrzebujesz