responsywna strona internetowa

Responsywna strona internetowa printworldwide.biz

Responsywna strona internetowa to dzisiaj absolutna konieczność, ponieważ użytkownicy korzystają z sieci na niezliczonej ilości urządzeń.

Strona wykonana w ramach tego projektu ma promować system pozwalający zamawiać usługi w drukarniach na całym świecie. Dzięki niemu klienci oszczędzają mnóstwo czasu oraz pieniędzy, bo nie muszą wnikać w specyfikę dość specjalistycznego procesu, jakim jest zlecanie usług drukarskich.

 

Czytelny design, dużo zdjęć, dobre opisy

Zdecydowałem się na zaprojektowanie strony w bardzo „obrazkowej” konwencji – zamiast długich tekstów, oparłem się na dobrych zdjęciach oraz krótkich, rzeczowych opisach. Przygotowane przez Klienta wstępne wersje tekstów zostały przeze mnie przeredagowe na potrzeby witryny internetowej (Potrzebujesz tekstów na stronę internetową i usług copywritera? Skorzystaj z moich usług!). Zdjęcia natomiast wybraliśmy i kupiliśmy w jednym serwisów z fotografiami.

Każda z podstron to niemal typowy landing page, czyli dosyć długa witryna, która na końcu zawiera miejsce do wykonania przez internautę akcji – w tym przypadku jest to formularz kontaktowy do zbierania leadów.  Takie też było założenie: internauci po wizycie na stronie mają zadzwonić lub napisać, aby dowiedzieć się szczegółów na temat promowanej usługi.

Witryna ma być też pomocna w trakcie prowadzenia przez Klienta kampanii reklamujących jego usługę. Osoby dzwoniące do potencjalnych klientów mają odsyłać na witrnę, gdzie w przystępny sposób są podane wszystkie potrzebne informacje.

 

Projekt graficzny oparty o material design

W przypadku projektu graficznego zdecydowałem się na ostatnio modne i niezmiennie ulubione przeze mnie style material design oraz flat design, a w zasadzie ich pomieszanie. Moim zdaniem świetnie one pasują do prezentacji nowoczesnych biznesów, zwłaszcza nastawionych na odbiorców na całym świecie.

Kolorystyka strony internetowej została dobrana pod kątem dobrego postrzegania prezentowanej usługi oraz gotowego już na początku logotypu.

 

Responsywna strona internetowa drukarni

Oczywiście witryna została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Pomocny w tym okazał się Bootstrap, na bazie którego działa szkielet strony. Dodatkowo, przeprowadziłem typowe dla takich projektów prace związane z optymalizacją kodu oraz zdjęć na stronie, aby uzyskać jak najszybsze jej działanie, tak bardzo doceniane przez algorytmy wyszukiwarek internetowych. Responsywna strona responsywna musi być dobrze zoptymalizowana, aby poprawnie i szybko działać na urządzeniach mobilnych.

 

WordPress na pokładzie

Całość działa na bazie CMS WordPress, czyli jednego z najbardziej popularnych, jeśli nie najpopularniejszego systemu zarządzania treścią na stronach internetowych na świecie. Klient był zachwycony łatwością i intuicyjnością obsługi witryny 😉

 

responsywna strona internetowa

strona responsywna drukarni

Cześć! Nazywam się Mateusz Mazur.

Jestem projektantem stron internetowych, programistą, szkoleniowcem.
Już od ponad 10 lat współpracuję z firmami, które potrzebują specjalisty w sprawach internetu.
Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

Opinie Klientów

 • annagruchala.com

  Z perspektywy osoby doświadczonej w komunikacji online, ale stawiającej pierwsze kroki ze swoją własną stroną www - Mateusz okazał się najlepszym z możliwych wyborów do realizacji takiego projektu. Nie tylko profesjonalny i terminowy, ale także niezwykle wspierający. Przez cały czas trwania prac miałam w Mateuszu partnera i merytorycznego doradcę, który świetnie "czuje" perspektywę klienta.

  Anna Gruchała-Woźnicka
  https://annagruchala.com/

 • sense-monitoring.com

  Sense Monitoring zleciło webstroke.pl pocięcie projektu graficznego naszej nowej strony do HTML, CSS i JS. Zlecenie dotyczyło wersji mobilnej oraz webowej. Okazało się, że mamy do czynienia z profesjonalnym studiem web, które świetnie odgaduje potrzeby Klienta i podpowiada najlepsze efekty. Nasza współpraca, choć zdalna, przebiegała wzorcowo - strona wystartowała w zakładanym terminie i nie przekroczyliśmy naszego budżetu. Możemy z całą szczerością polecić firmę Pana Mateusza Mazura do niestandardowych realizacji.

  Artiom Komardin CSO
  https://www.sense-monitoring.com

 • czystaforma.com.pl

  Zdecydowanie polecamy usługi Pana Mateusza. Od pierwszego maila mieliśmy bardzo dobry, profesjonalny kontakt. Podczas działań programistycznych na naszej stronie internetowej Pan Mateusz informował nas na bieżąco na jakim etapie są prace i szczegółowo opisywał każdy z naprawionych błędów na stronie. Finalny efekt optymalizacji strony przerósł nasze oczekiwania. Krótko mówiąc: współpraca na medal, dziękujemy!

  Martyna i Piotrek, czystaforma.com.pl
  https://czystaforma.com.pl/

 • Prime Home

  Zleciliśmy Panu Mateuszowi przyspieszenie działania naszej strony. Zadanie zostało wykonane w 100% z zachowaniem wszystkich terminów, zaleceń oraz budżetu. Dodatkowo przed i w trakcie prac nasza komunikacja przebiegała wzorowo co pomogło w realizacji projektu. Zdecydowanie polecam!

  Michał z Prime-Home.pl
  https://prime-home.pl

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  https://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  https://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Napisz czego potrzebujesz