Portfolio fotografa ślubnego

Portfolio fotografa ślubnego

Zrealizowano dla: StudioMalin Rzeszów Data realizacji: Kategoria:

Studio Malin zleciło mi zaprojektowanie i wykonanie portfolio fotografa ślubnego. Dotychczasowa strona przestała spełniać swoje zadanie – miała przestarzały design i pracowała na systemie, który nie pozwalał na jej rozwijanie. 

Studio Malin to, moim zdaniem, jeden z najlepszych zakładów fotograficznych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Prowadzony jest przez Grzegorza Malinowskiego, który zwrócił się do mnie z prośbą o odświeżenia swojej ówczesnej strony internetowej. Oprócz zaprojektowania nowej wersji witryny w oparciu o nowoczesne trendy w web designie chodziło też o umożliwienie efektownego prezentowania swoich fotografii, oferty i stworzenie bloga.

Stronę podzieliliśmy na kilka działów:

 • fotografia ślubna
 • fotografia portretowa
 • blog ze zdjęciami ślubnymi
 • sekcja ze zdjęciami komercyjnymi, którymi Grzegorz również z powodzeniem się zajmuje

Oczywiście nie zabrakło integracji z mediami społecznościowymi oraz wszelkich potrzebnych form kontaktu z fotografem.

Ponieważ witryna była tworzona kilka lat temu, jej właściciel nie jeszcze zdecydował się na dostosowanie strony do wymogów urządzeń mobilnych.

 

Strona główna portfolio fotografa ślubnego

portfolio fotografa ślubnego-1

 

 

Strona z galeriami

portfolio fotografa ślubnego

Strona z galeriami ze ślubów i wesel

portfolio fotografa ślubnego

 

 

Galerie ze zdjęciami portretowymi

portfolio fotografa ślubnego-3

 

Jeśli jesteś zainteresowany podobnym projektem, napisz do mnie! Na stronie z ofertami możesz też przejrzeć inne sprawy, w których mógłbym być dla Ciebie pomocny. Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało, postaram się pomóc!

 

 

 

 

Cześć! Nazywam się Mateusz Mazur.

Jestem projektantem stron internetowych, programistą, szkoleniowcem.
Już od ponad 10 lat współpracuję z firmami, które potrzebują specjalisty w sprawach internetu.
Skorzystaj z mojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

Opinie Klientów

 • sense-monitoring.com

  Sense Monitoring zleciło webstroke.pl pocięcie projektu graficznego naszej nowej strony do HTML, CSS i JS. Zlecenie dotyczyło wersji mobilnej oraz webowej. Okazało się, że mamy do czynienia z profesjonalnym studiem web, które świetnie odgaduje potrzeby Klienta i podpowiada najlepsze efekty. Nasza współpraca, choć zdalna, przebiegała wzorcowo - strona wystartowała w zakładanym terminie i nie przekroczyliśmy naszego budżetu. Możemy z całą szczerością polecić firmę Pana Mateusza Mazura do niestandardowych realizacji.

  Artiom Komardin CSO
  https://www.sense-monitoring.com

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  http://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  http://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Napisz czego potrzebujesz