Portfolio fotografa ślubnego

Portfolio fotografa ślubnego

Zrealizowano dla: StudioMalin Rzeszów Data realizacji: Kategoria:

Studio Malin zleciło mi zaprojektowanie i wykonanie portfolio fotografa ślubnego. Dotychczasowa strona przestała spełniać swoje zadanie – miała przestarzały design i pracowała na systemie, który nie pozwalał na jej rozwijanie. 

Studio Malin to, moim zdaniem, jeden z najlepszych zakładów fotograficznych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Prowadzony jest przez Grzegorza Malinowskiego, który zwrócił się do mnie z prośbą o odświeżenia swojej ówczesnej strony internetowej. Oprócz zaprojektowania nowej wersji witryny w oparciu o nowoczesne trendy w web designie chodziło też o umożliwienie efektownego prezentowania swoich fotografii, oferty i stworzenie bloga.

Stronę podzieliliśmy na kilka działów:

 • fotografia ślubna
 • fotografia portretowa
 • blog ze zdjęciami ślubnymi
 • sekcja ze zdjęciami komercyjnymi, którymi Grzegorz również z powodzeniem się zajmuje

Oczywiście nie zabrakło integracji z mediami społecznościowymi oraz wszelkich potrzebnych form kontaktu z fotografem.

Ponieważ witryna była tworzona kilka lat temu, jej właściciel nie jeszcze zdecydował się na dostosowanie strony do wymogów urządzeń mobilnych.

 

Strona główna portfolio fotografa ślubnego

portfolio fotografa ślubnego-1

 

 

Strona z galeriami

portfolio fotografa ślubnego

Strona z galeriami ze ślubów i wesel

portfolio fotografa ślubnego

 

 

Galerie ze zdjęciami portretowymi

portfolio fotografa ślubnego-3

 

Jeśli jesteś zainteresowany podobnym projektem, napisz do mnie! Na stronie z ofertami możesz też przejrzeć inne sprawy, w których mógłbym być dla Ciebie pomocny. Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało, postaram się pomóc!

 

 

 

 

Opinie Klientów

 • udilandia.pl

  Nasz sklep jest wspaniały bo stworzył go Pan Mateusz. Doradzał, proponował, wskazywał możliwości, cierpliwie, aż sklep spełnił 100% naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy choć mamy nadzieję, że nasza konkurencja będzie się trzymała od Pana Mateusza z daleka ;)

  Aśka i Agnieszka z udilandia.pl
  https://udilandia.pl

 • premium-dent.com.pl

  Nowa strona stworzona przez webstroke.pl przerosła nasze oczekiwania. Okazała się bardzo przejrzysta i funkcjonalna oraz w pełni intuicyjna. Po dość niedługim upływie czasu zaczęła mocno poprawiać swoją pozycje w Google, a co za tym idzie zarabiać na siebie. Podczas pracy nad stroną bardzo dobry kontakt z wykonawcą oraz dużo przydatnych sugestii. Polecamy z pełną odpowiedzialnością!

  właściciele Premium Dent
  http://premium-dent.com.pl

 • questrooms.pl

  Zlecenie realizowane przez Pana Mateusza zostało wykonane w 100%. Ponadto błyskawiczny kontakt znacznie pomógł w wyeliminowaniu błędów na stronie (a trochę ich było). Zdecydowanie polecam!

  Dariusz, właściciel Questrooms
  http://questrooms.pl

 • magwords.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i wiedzy Pana Mateusza, pełen profesjonalizm w każdym calu. W trakcie realizacji projektu mogłem liczyć na bardzo wiele niezwykle cennych rad i sugestii. Właśnie takiego podejścia oczekuje każdy klient. Poza tym anielska cierpliwość i niezwykle wysoka kultura współpracy. Moim zdaniem Pan Mateusz nie ma dla siebie konkurencji... CHAPEAU BAS!

  Mariusz Piotrowski, właściciel MagWords
  https://magwords.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Napisz, czego potrzebujesz, a ja opiszę z konkretną ofertą.
Wycena jest darmowa i nie trwa zwykle dłużej niż 24h.

Żadne dane z wysłanego formularza nie są i nigdy nie będą nikomu udostępniane.
Na podany adres mailowy nigdy nie wysyłam żadnych niezamówionych wiadomości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Napisz czego potrzebujesz